استفاده از شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار

شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار

استفاده از شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار

در ادامه معرفی کاربردهای شیشه رنگی (شیشه لاکوبل) در این بخش به سراغ پروژه ای اداری رفته ایم که در آن از شیشه رنگی به عنوان یک متریال دکوراتیو ویژه استفاده شده است و می توان شیشه رنگی را متریال خاص این پروژه دانست.

در این دفتر کار که در واقع دفتر وب سایت آی تورز است، از شیشه رنگی سبز و آبی استفاده شده است. در این پروژه شیشه رنگی بر روی دیوار کار شده است. بسیاری بر این گمانند که شیشه رنگی تنها بر رای فضای بین کابینت در آشپزخانه کاربرد دارد. باید این طور گفت شاید عمده کاربرد شیشه رنگی یا شیشه لاکوبل در همان فضای بین کابینتی باشد، اما شیشه رنگی مدرن یک متریال دکوراتیو است که بر روی دیوار فیکس و نصب می شود. حال این دیوار می تواند بین کابینت های یک آشپزخانه باشد و یا اینکه دیوار یک دفتر کار یا دیوار لابی یک ساختمان! فرقی ندارد و می توان شیشه را بر روی هر دیواری کار کرد. ما در گروه کالر گلس حتی تجربه نصب و مهار شیشه رنگی بر روی سقف را نیز داریم. در فروشگاه برند هوکایدی واقع در بام لند (دریاچه چیتگر) با تعریف یک سازه خاص، شیشه بر روی سقف نصب و مهار شد که خود حکایت از گستردگی فضاهایی دارد که می توان در آنها از شیشه رنگی دکورایتو بهره برد.

در نهایت اینکه، این پروژه دفتر کار توسط گروه کالرگلس انجام نشده است اما به عنوان نمونه ای برای اجرای شیشه بر روی قسمت های مختلف و فضاهای متفاوت ارائه گردیده است. چنانچه در رابطه با قیمت شیشه رنگی ، نصب، رنگ ها، زمان انجام کار و یا هر موضوع دیگری در رابطه با شیشه رنگی سوالی در ذهن دارید، می توانید با مشاورین خود در کالرگلس در تماس باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار

گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس

تولید و عرضه شیشه های رنگی