نمونه های شیشه رنگی بین کابینتی آبی

نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی

نمونه های شیشه رنگی بین کابینتی آبی

رنگ آبی در خانواده رنگ های سرد و از جمله رنگ های آرامش بخش برای انسان است. پیش تر در وب سایت کالر گلس، نمونه هایی شیشه رنگی آبی آسمانی را برای فضای بین کابینتی منتشر نموده ایم که از طریق لینک زیر می توانید این نمونه آشپزخانه ها را مشاهده نمایید:

شیشه رنگی آبی آسمانی ، زیبایی بی حد و حصر

رنگ آبی مانند تمامی رنگ ها، دارای طیف بسیار گسترده ای است. از آبی روشن تا آبی تیره. رنگ های آبی بسیار زیادی وجود دارند که هر کدام از این ها، می توانند مطالق سلیقه و پسند شخصی شما باشند یا خیر! در این بخش ما قصد داریم نمونه هایی از شیشه رنگی با طیف های مختلف رنگ آبی، از آبی روشن تا آبی تیره را در اختیار شما قرار دهیم. هدف از این نمونه های اجرا شده شیشه رنگی، این است که شما بتوانید پیش از انتخاب رنگ و خرید شیشه (فرض ما بر این است که شما تصمیم به خرید شیشه رنگی برای بین کابینت های آشپزخانه تان دارید و به دنبال انتخاب رنگ آن هستید)، رنگ های مختلف را ببینید و دید بهتری نسبت به خرید این متریال داشته باشید.

در ترکیب بندی رنگ آشپزخانه، اینکه کابینت ها، صفحه کابینت، شیشه و … به چه رنگ باشد، نیاز به حضور یک طراح خبره است تا بهترین رنگ بندی ممکن که با هم همخوانی دارند را در اختیار شما قرار دهد. اما ما بر اساس تجربه می توانیم به شما بگوییم که با انتخاب رنگ آبی و همیچنین کابینت های سفید رنگ به همراه صفحه کابینت سفید یا سیاه، می توان به یک ترکیب رنگی فوق العاده دست یافت. هدف از رسیدن به یک ترکیب رنگی این است که اولا، از رنگ هایی که دوست دارید و مورد علاقه شما هستند در آشپزخانه تان بهره ببرید و دوما، این ترکیب رنگی در بلندمدت شما را دلزده و خسته نکند. بنابراین، این ترکیب رنگی، بسیار مهم است.

در کنار کیفیت بالای شیشه رنگی، زیبایی این نوع شیشه را می توان بی حد دانست. اگر به تصاویر دقت کنید و رفلکس نور را در این شیشه های ببینید، متوجه این موضوع خواهید شد.

نمونه هایی که در ادامه مشاهده خواهید نمود، همگی قابلیت پیاده سازی در آشپزخانه شما را خواهند داشت. بنابراین می توانید با خیال راحت از اجرایی بودن کار، به بررسی طرح ها بپردازید. همچنین، اگر در زمینه خرید شیشه های رنگی نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتری داریدف می توانید با مشاورین خود در گروه کالر گلس در تماس باشید.

نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی نمونه های شیشه رنگی،شیشه رنگی بین کابینتی

گروه شیشه های دکوراتیو کالر گلس

عرضه و اجرای شیشه های دکوراتیو رنگی