محصولات

دیوار شیشه ای آرایشگاه زنانه دیوار شیشه ای آشپزخانه دیوار شیشه ای اتاق تلویزیون دیوار شیشه ای اتاق تی وی دیوار شیشه ای اتاق مستر دیوار شیشه ای اتاق پرو دیوار شیشه ای اداری دیوار شیشه ای بدنه آشپزخانه دیوار شیشه ای حمام دیوار شیشه ای درب ریلی دیوار شیشه ای سالن پذیرایی دیوار شیشه ای فروشگاه دیوار شیشه ای لابی دیوار شیشه ای مجتمع تجاری دیوار شیشه ای مرکز تماس دیوار شیشه ای میز شیشه ای پذیرش دیوار شیشه ای میز شیشه ای کانتر دیوار شیشه ای هتل دیوار شیشه ای پاسخگوی تلفن دیوار شیشه ای پذیرایی دیوار شیشه ای کابینت آشپزخانه شیشه دکوراتیو شیشه رنگی شیشه رنگی آشپزخانه شیشه لاکوبل آبمیوه فروشی شیشه لاکوبل آزمایشگاه شیشه لاکوبل آژانس هواپیمایی شیشه لاکوبل اتاق گیم شیشه لاکوبل باشگاه بدنسازی شیشه لاکوبل جواهر فروشی شیشه لاکوبل دندانپزشکی شیشه لاکوبل راهروی آزمایشگاه شیشه لاکوبل راهروی بیمارستان شیشه لاکوبل سالن جیم شیشه لاکوبل سالن ورزشی شیشه لاکوبل سونا تر شیشه لاکوبل سونا خشک شیشه لاکوبل طلا فروشی شیشه لاکوبل فضای انتظار مجتمع مسکونی شیشه لاکوبل فضای انتظار هتل شیشه لاکوبل لابی بیمارستان شیشه لاکوبل لابی درمانگاه شیشه لاکوبل لوکس فروشی شیشه لاکوبل پذیرش بیمارستان شیشه لاکوبل پذیرش درمانگاه

شیشه لاکوبل

شیشه رنگی مشکی
شیشه رنگی مشکی
شیشه رنگی مشکی

شیشه لاکوبل چیست؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که شیشه لاکوبل که امروزه در صنعت شیشه ایران بسیار مشهور و مورد استفاده است چیست! چه استفاده ای از آن می شود و چرا به آن لاکوبل می گویند.

در این بخش قصد داریم این موضوع را برای شما باز کنیم و آشنایی بیشتری با این نوع شیشه بدست آورید.

ابتدا نیاز است تا اطلاعات کمی راجع به شیشه های رنگی داشته باشید تا بعد به سراغ شیشه لاکوبل رنگی برویم. در گذشته شیشه رنگی به شیشه های رنگ داری گفته می شد که شفاف بود و برخی آن را با عنوان شیشه رنگی سنتی می شناسند. چرا که معمولا روی درب ها وردوی، روی پنجره های کوچک و …. مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه این نوع شیشه با نام شیشه رنگی شفاف یا ترنسپرنت شناخته می شود.

اما عنوان شیشه رنگی امروزه به شیشه هایی اطلاق می گردد که از شیشه معمولی و بیرنگ (در دو نوع کریستال و فلوت) به عنوان پایه استفاده می شود و بر روی شیشه یک لایه رنگ کار می شود و یک برچسب محافظ از جنس سیلیکون و یا پی وی سی بر روی لایه رنگ قرار می گیرد. کارکرد این لایه محافظ، جلوگیری از صدمه دیدن لایه رنگ در برابر حرارت و خط خوردگی است.

اما لاکوبل چیست؟ با ذکر این مقدمه به موضوع اصلی این بحث می پردازیم. لاکوبل برندی است که کارخانه AGC بلژیک بر روی شیشه های رنگی خود نهاده است و به دلیل این که اولین بار شیشه رنگی مدرن از بلژیک وارد ایران شد نام لاکوبل در ایران مورد استفاده قرار گرفت و امروزه بسیاری شیشه رنگی را با نام این برند یعنی لاکوبل می شناسند.

اما امروزه و با گذشت بیش از یک دهه از ورود لاکوبل به ایران، شیشه رنگی در ایران با کیفیت های متفاوتی تولید می گردد. امروزه افتخار داریم اعلام کنیم که گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس، فناوری تولید شیشه رنگی را در ایران کاملا بومی سازی نموده است و تحت لیسانس، اقدام به تولید شیشه رنگی با تنوع بیش از ۹۰ رنگ می نماید. شما عزیزان می توانید در صورت نیاز با مشاوران خود در گروه کالر گلس تماس حاصل نمایید.

شیشه رنگی، شیشه لاکوبل 

شیشه رنگی، شیشه لاکوبل 

شیشه رنگی، شیشه لاکوبل

 

گروه شیشه های دکوراتیو کالر گلس

محصولات مشابه:

.

شیشه رنگی کالرگلس

گروه شیشه های دکوراتیو کالر گلس در زمینه ی عرضه و نصب شیشه های دکوراتیو، شیشه رنگی، شیشه لاکوبل، شیشه سکوریت، آینه رنگی، شیشه چاپی، شیشه سندبلاست، شیشه کریستال فعالیت خود را در سال 1384 آغاز نموده است. کالر گلس در زمینه ی شیشه و محصولات مرتبط از جمله یراق آلات و درب های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای و .... خدمات و محصولات متنوعی را ارائه می نماید.  شما عزیزان جهت اجرای پروژه های دکوراسیون خود با شیشه و مشاوره می توایند از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :
88357508 - 021
همراه :
09124952365
ارتباط روی تلگرام :
09124952365

ایمیل : colorglass.ir@gmail.com


معماری


طراحی داخلی


دکوراسیون داخلی


کناف


سقف کاذب


قیمت کناف


کورین


کوارتز


قیمت کورین


Real Time Analytics