شیشه رنگی مشکی برای دیوار نشیمن منزل مسکونی

شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی

شیشه رنگی مشکی برای دیوار نشیمن منزل مسکونی

در این بخش قصد داریم به بررسی یکی از پروژه های کالر گلس بپردازیم. این پروژه مربوط به یک منزل مسکونی در منطقه اقدسیه تهران است که در آن از شیشه رنگی استفاده شده است.

در این پروژه همانطور که در تصاویر مشاهده می نمایید شیشه رنگی مشکی بر روی دیوار اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن نصب شده است. در واقع در این پروژه به درخواست کارفرما در بخش پذیرایی، شیشه لاکوبل با ابعاد مشخص برش و دور آن ابزار خورد. در نهایت این شیشه ها بصورت پازلی بر روی دیوار کار شدند.

در بخش نشیمن نیز قطعات شیشه بزرگ بر روی دیوار پشت تلویزین اجرا شد. جلوی این دیوار شیشه ای یک تلویزیون که از سقف هنگ شده، قرار گرفته است. در تصاویر می توانید زیبایی شیشه رنگی و رفلکس خیره کننده آن را ببنید.

اگر شما نیز قصد استفاده از شیشه رنگی برای منزل مسکونی تان دارید (دیوار نشیمن، فضای بین کابینت ها و یا هر جای دیگر)، می توانید برای استعلام قیمت شیشه رنگی و سفارش اجرا با مشاورین خود در کالرگلس در تماس باشید.

شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی شیشه رنگی مشکی ، شیشه لاکوبل مشکی

گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس

عرضه و اجرای شیشه های دکوراتیو