شیشه رنگی بین کابینت سفید

شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید

شیشه رنگی بین کابینت سفید

هر چه از زیبایی شیشه رنگی سفید بگوییم، کم گفته ایم! شیشه رنگی در گروه شیشه دکوراتیو کالرگلس در رنگ های متنوعی تولید می شود (۲۵۰ رنگ) و هر کسی به دنبال رنگ خاصی است، اما رنگ های سفید و سیاه مشتریان خاص خود را دارند. در واقع تعداد زیادی از مشتریان، شیشه رنگی سفید و یا سیاه را برای فضای بین کابینت آشپزخانه شان سفارش می دهند.

دلیل این امر اول از همه زیبایی بی حد و حصر شیشه رنگی سفید است و دلیل دوم این است که رنگ سفید تقریبا با هر رنگی به خوبی ست می شود و تضاد عجیبی ایجاد نمی کند. از این رو در این بخش برای شما نمونه هایی از اجرای شیشه لاکوبل سفید برای فضای بین کابینت در آشپزخانه های مختلف را آماده نموده ایم. در این آشپزخانه ها کابینت ها به رنگ های متفاوتی هستند. سفید. خاکستری، رنگ چوب و … . از این میان، شیشه رنگی سفید با کابینت سفید و در نقطه مقابل با کابینت های تیره رنگ که تضاد رنگی ایجاد می کنند، زیبایی و هم نشینی بیشتری خواهد داشت.

اگر قصد خرید شیشه برای فضای بین کابینتی آشپزخانه تان دارید و در انتخاب رنگ مرددید، پیشنهاد می کنیم این نمونه ها را نیز مشاهده نمایید. این نمونه ها در تصمیم گیری می توانند به شما کمک نمایند. برا سفارش اجرا، خرید شیشه رنگی و همینطور استعلام قیمت می توانید با مشاورین خود در کالر گلس در تماس باشید.

شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید شیشه رنگی سفید ، شیشه لاکوبل سفید

 

گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس

عرضه و اجرای شیشه های رنگی