درباره کالر گلس

 گروه دکوراسیون داخلی کالر گلس

گروه کالر گلس کار خود را در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای شیشه های دکوراتیو در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود و  در راستای فعالیت حرفه ای خود تا کنون ارائه کننده پروژه های موفق بسیاری در زمینه دکوراسیون داخلی بوده است. گروه کالر گلس با بهره گیری از مهارت بالای تیم طراحی و اجرایی کارآزموده و آشنا به روش های مدرن اجرای در زمینه ی شیشه های دکوراتیو و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرائی توانسته فضاهای متنوع، کارآمد و خلاق در پروژه های تجاری – اداری – مسکونی – فرهنگی – صنعتی  و … ارائه دهد.

گروه کالر گلس تا کنون پروژه های ساختمانی بی شماری را به سرانجام رسانیده است که از آن جمله می توان به اجرای فروشگاه های سامسونگ در سراسر کشور، بخشی از هتل فرودگاه امام خمینی (ره) ، پروژه های مسکونی، پروژه های تجاری و … اشاره نمود.

کالر گلس در زمینه ی شیشه و محصولات مرتبط از جمله یراق آلات و درب های شیشه ای، پارتیشن های شیشه ای و …. خدمات و محصولات متنوعی را ارائه می نماید.

شما می توانید جهت طراحی، اجرا و مشاوره در زمینه ی استفاده از شیشه های دکوراتیو در پروژه های خود با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس :

کارشناس فروش :  ۰۹۱۲۴۹۵۲۳۶۵
ارتباط روی تلگرام :  ۰۹۱۲۴۹۵۲۳۶۵
ایمیل : colorglass.ir@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>