اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی

اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی

اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی

در این مطلب قصد داریم به نمونه ای از اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت ها در آشپزخانه یک منزل مسکونی بپردازیم. همانطور که می دانید، بهترین و محبوب ترین جایی که از شیشه رنگی استفاده می شود، فضای بین کابینت هاست. در این مطلب و در ادامه معرفی و ارائه نمونه های استفاده از شیشه بین کابینت ها، یک نمونه ی فوق العاده ارائه خواهد شد.

در خانه هایی که بر اساس سبک مدرن طراحی می شوند و در آن مالک به دنبال ایجاد یک فضای متفاوت است، در بخش آشپزخانه، می توان از شیشه دکوراتیو رنگی استفاده کرد. استفاده از شیشه سبب ایجاد یک رفلکس نور خیره کننده خواهد شد و زیبایی حاصل از آن را نمی توان با چیزی مقایسه نمود. ضمن اینکه هنوز تعداد خانه هایی که در آشپزخانه شان از شیشه رنگی استفاده می کنند، بسیار کم است. پس اگر بدنبال یک آشپزخانه خاص و متفاوت هستید، به سراغ شیشه بروید. فارغ از رنگی که انتخاب کرده اید، درخشش شیشه رنگی به قدری بالاست که قطعا توجهات را به سمت خود جلب خواهد نمود.

اجرای شیشه رنگی سبز

همانطور که در عنوان اشاره شد، در این آپارتمان و در بخش بین کابینت های آشپزخانه از شیشه رنگی سبز استفاده شده است. در این آشپزخانه، از کابینت هایی با رنگ سفید استفاده شده است. حتی صفحه کابینت نیز از جنس کورین و با رنگ سفید است. در چنین فضایی برای ایجاد یک تفاوت، به سراغ شیشه با رنگ سبز کمرنگ رفته اند. می توان در این آشپزخانه از شیشه با هر رنگی استفاده نمود. چرا که کابینت ها سفید هستند و روی رنگ سفید، هر رنگی جواب خوبی می دهد. حتی می توان از خود رنگ سفید بهره گرفت. اما طراحان برای ایجاد یک تفاوت اندک به سراغ رنگ سبز کم رنگ رفته اند. در نهایت پس از نصب شیشه، نورپردازی به شکل نور مخفی انجام شده است که زیبایی فوق العاده ای دارد. این ترکیب رنگی، می تواند یک پیشنهاد خوب برای شما باشد.

اگر در آشپزخانه تان کابینت ها به رنگ سفید هستند، می توانید تقریبا هر رنگی از شیشه را سفارش دهید و ما آن را برای شما نصب خواهیم کرد. اما رنگ سبز کمرنگ یا بعبارت صحیح تر، رنگ سبز پاستیلی، می تواند گزینه مناسبی باشد.

گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس، توانایی تولید شیشه رنگی در بازه گسترده ۲۵۰ رنگ را داراست. اگر به دنبال خرید شیشه رنگی هستید در مورد رنگ شیشه مردد هستید و نتوانسته اید تصمیم بگیرید، می توانید جهت با مشاورین خود در کالرگلس تماس بگیرید. ما در گروه کالرگلس، می کوشیم در انتخاب بهترین رنگ با توجه به ترکیب رنگی آشپزخانه شما، کمک کنیم.

همچنین جهت سفارش شیشه، استعلام قیمت شیشه رنگی و … نیز می توانید با کالرگلس در تماس باشید.

اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی اجرای شیشه رنگی سبز بین کابینت درمنزل مسکونی با نورپردازی

گروه شیشه ای دکوراتیو کالرگلس با سالها فعالیت در حوزه ی تولید شیشه رنگی و همینطور بعنوان یکی از اولین تولید کنندگان شیشه رنگی در ایران با کیفیت بالا، آمادگی ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه شیشه های دکوراتیو به شما عزیزان را دارد. جهت دریافت مشاوره و … می توانید با کارشناسان خود در کالرگلس در تماس باشید و یا از طریق بخش نظرات، پرسش های خود را مطرح نمایید.

 

گروه شیشه رنگی کالر گلس

مرکز فروش شیشه های دکوراتیو و رنگی