اجرای شیشه رنگی روی دیوار مغازه کفش

اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه

اجرای شیشه رنگی روی دیوار مغازه کفش

استفاده از شیشه رنگی در هر فضایی ممکن است و به دلیل خاص بودن این متریال، در هر فضایی که از شیشه رنگی استفاده شود، فضایی لوکس، متفاوت و مدرن خواهیم داشت. در این بخش قصد داریم با همراهی شما، نگاهی به یک فروشگاه کفش در ایتالیا بیاندازیم که در آن از شیشه رنگی روی دیوار پشت کانتر فروشگاه استفاده شده است.

این شیشه رنگی مشکی است و با بازتاب نورهای مغازه از شیشه (رفلکس نور) فضای مغازه بسیار لوکس و فوق العاد به نظر خواهد آمد. شیشه رنگی در این مغازه تنها در فضای پشت کانتر کار شده است و در فضای میان شیشه ها، یک تلویزیون نیز کار شده است.

اگر قصد خرید و اجرای شیشه رنگی برای فروشگاه و یا روی دیوار مغازه خود را دارید، جهت مشاوره و استعلام قیمت شیشه رنگی می توانید با مشاورین خود در کالر گلس در تماس باشید. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این فروشگاه مدرن را مشاهده نمایید.

اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه اجرای شیشه رنگی، شیشه رنگی مشکی،شیشه رنگی برای مغازه

گروه شیشه رنگی کالر گلس

عرضه و اجرای شیشه های رنگی