اجرای دیوار شیشه ای رنگ سفید ، ایران مال

دیوار شیشه ای رنگ سفید

اجرای دیوار شیشه ای رنگ سفید ، ایران مال

در این مطلب قصد داریم به سراغ یکی دیگر از پروژه های اجرا شده توسط گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس برویم. این پروژه مربوط به روز کارگر سال ۱۳۹۶ است که در مجتمع تجاری ، اداری، تفریحی ایران مال که به تازگی افتتاح شده است، نمایشگاهی در سالن نمایشگاه های این مجتمع به مناسبت روز کارگر برگزار کردید. در این پروژه، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، دیوار شیشه ای رنگ سفید اجرا شده است.

در این پروژه، در شرایطی که تنها چند روز تا افتتاح نمایشگاه باقی مانده بود از گروه کالر گلس خواسته شد تا به صورت فورس ماژور، دیوارهای غرفه بانک انصار را با شیشه رنگی سفید بپوشاند. همانطور که می دانید، مجتمع بزرگ ایران مال ، در مالکیت بانک آینده و مدیرعامل آن یعنی آقای انصاری قرار دارد. بنابراین در این پروژه، غرفه اصلی سالن که متعلق به بانک آینده بود، به گروه شیشه های دکوراتیو کالر گلس سپرده شد تا دیوارها را با شیشه رنگی سفید بپوشاند. با کار شبانه روزی صورت گرفته و علی رغم زمان محدود، در نهایت طبق زمانبندی اعلام شده، کار اجرای دیوار شیشه ای رنگ سفید برای غرفه ایران مال به اتمام رسید و لوگوی بانک آینده بر روی دیوار شیشه ای نصب گردید.

یکی از کاربردهای شیشه رنگی که کمتر بدان توجه می شود، استفاده از آن بعنوان پوشش دیوار است. در حال حاضر، در ایران شیشه رنگی را بیشتر با عنوان شیشه بین کابینتی می شناسند! اما باید گفت که شیشه رنگی یک متریال لوکس دکوراتیو است که قابلیت اجرا بر روی هر دیواری را دارد. فضای بین کابینتی تنها یکی از این فضاهاست! در ادامه برای اینکه بیشتر با کاربرد و نحوه استفاده از شیشه رنگی بر روی دیوار آشنا شوید، دعوت می کنیم نگاهی به یکی دیگر از پروژه های گروه کالر گلس توجه نمایید. در این پروژه، شیشه رنگی بر روی دیوار یک مطب زیبایی اجرا شد. از طریق لینک زیر می توانید تصاویر این پروژه را مشاهده نمایید:

اجرای شیشه رنگی دیوار مطب دکتر

در این پروژه یعنی دیوار غرفه بانک آینده در نمایشگاه ایران مال و پروژه مطب به خوبی می توانید کاربرد شیشه رنگی بر روی دیوار را مشاهده نمایید. زیبایی و انعکاس نوری که شیشه رنگی سفید بر روی دیوار دارد، خیره کننده است. تقریبا هیچ متریالی نمی تواند با انعکاس و خیره کنندگی شیشه رنگی رقابت کند و این از محاسن شیشه رنگی است.

در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این پروژه را مشاهده نمایید. تصاویر گرفته شده، دقیقا مربوط به مرحله اتمام کار اجرای دیوار شیشه ای رنگ سفید است و متاسفانه تصاویر نهایی پس از خاتمه کار و فضای تمیز شده، در دسترس نیست. اما به محض رسیدن تصاویر بهتر و تمام شده غرفه، این تصاویر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دیوار شیشه ای رنگ سفید

در این مطلب به اجرای دیوار شیشه ای رنگ سفید برای غرفه بانک آینده در سالن نمایشگاه های ایران مال پرداختیم. اگر شما هم قصد خرید و سفارش اجرای شیشه رنگی بر روی دیوار و یا فضای بین کابینتی و یا هر دیوار دیگری دارید و یا نیازمند اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه نصب و اجرای شیشه رنگی هستید، می توانید با مشاورین خود در گروه شیشه های دکوراتیو کالرگلس در تماس باشید.

 

گروه شیشه های دکوراتیو کالر گلس

عرضه و اجرای شیشه رنگی بین کابینتی و انواع شیشه رنگی دکوراتیو